DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 220-260 NOK/h
  • Firma: Eterni
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 457 23 812
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant

For our Denmark client - Moment is the fastest-growing marketplace for creators. We carry the gear creators recommend and empower them to sell their own goods in our marketplace. To support our growing marketplace we have an operations team who receives, ships, and services the products we sell. This team is working on several new projects next, including enabling creators to sell second hand goods.

We are looking for:

TECHNIK / SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Start: I polowa maja 2023

Norwegia – miejsce pracy

Zadania:

Wymiana osprzętu i infrastruktury 5G

Serwis

Programowanie oraz usuwanie usterek i błędów

Kwalifikacje:

Doświadczenie jako technik telekomunikacji

Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Znajomość rożnych systemów antenowych
Doświadczenie z wykonywaniem pomiarów oraz ich dokumentacja
Doświadczenie w podłączaniu urządzeń telekomunikacyjnych do stacji elektroenergetycznych

Oferujemy:

Umowa na 1,5 rocznym projekcie

Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach (koszt 40 Euro tygodniowo)

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie.

By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.