DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 000-25 000 PLN/m-c
  • Firma: Open Europe
  • Kontakt: Karolina Bartuś
  • Telefon: +48669111406
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Cała Norwegia
  • Państwo: Norwegia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

Pielęgniarka, Pielęgniarz, Położna praca w Norwegii
(~22000 PLN)  Nr Licencji: 13917

Oferujemy:

  • Kurs językowy przed wyjazdem (200+ godzin),
  • 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii,
  • Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
  • Newsletter przygotowujący do wyjazdu,
  • Firma pokrywa koszty związane z wyjazdem,
  • W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
  • Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6/8 tygodni,
  • Kontrakt 27 miesięcy, (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h/miesiąc)
  • Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca raz na 6/8 tygodni,
  • Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu, wspieramy Was także po wyjeździe,
  • GWARANTUJEMY najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarek w Norwegii.

Zgłoś się, obejrzyj film informacyjny, po ściągnij materiały informacyjne ze zdjęciami: www.openeu.pl/r5

Korzyści z bycia podopiecznym Open Europe:

·         Przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych,

·         Przygotowanie z języka norweskiego medycznego,

·         Materiały oparte na wieloletnich doświadczeniach jak osiągnąć sukces w nauce języka NO,

·         Twoje ryzyko jest ograniczone praktycznie do 0, skupiasz się tylko na nauce, a potem na pracy,

·         Materiały przygotowujące Was do wyjazdu z niezbędną wiedzą,

·         Informacje krok po kroku co trzeba zrobić, gdzie i jak po wyjeździe,

·         Filmy informacyjne z niezbędną wiedzą, jeszcze więcej niż jest dostępne dla wszystkich,

·         Artykuły z konkretną, niezbędną wiedzą zwiększającą szansę na sukces,

·         Wyrobienie autoryzacji – możesz spokojnie skupić się tylko na nauce,

·         W niektórych przypadkach wideo CV,

·         Jako jedyni w Polsce skupiamy się tylko na Pielęgniarkach i rynku norweskim,

·         Opiekun z wieloletnim doświadczeniem, przerobiliśmy wszystkie możliwe problemy,

·        Tylko sprawdzeni i zaufani pracodawcy,

·         Szczerość i prawda, nie wrzucimy Cię na minę przez nasze przekonania, bazujemy tylko na FAKTACH! I nie mówimy, że wyjazd jest łatwy, wręcz odwrotnie, dlatego prowadzimy za rękę,

·         JEŚLI NIE NAUCZYSZ SIĘ JĘZYKA, NIE PONIESIESZ ŻADNYCH KOSZTÓW!

Obejrzyj wywiad z Pielęgniarkami w Norwegii: https://www.youtube.com/watch?v=22CKqDkZYZ0&t

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magister,
  • Chęć wyjazdu do Norwegii,
  • Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
  • Niekaralność.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Życzliwość w stosunku do innych ludzi.
  • Cechy: Otwartość, uśmiech, wytrwałość, pozytywne podejście do życia

Obowiązki:

  • Gotowość do pracy,
  • Przestrzeganie grafiku pracy,
  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Zarobki: (tyle co każda Norweska Pielęgniarka lub więcej)

·         235-305 NOK za 1h pracy,

·         + 56 NOK za każdą godzinę nocną,

·         + 50 NOK za każdą godzinę w weekend,

·         + 133% dodatku za prace w święta,

·         + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę.

Oferta w Liczbach:

·         10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje ~22000PLN,

·         153 h - średni czas pracy,

·         27 miesięcy kontraktu,

·         6/8 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu,

·         Ponad 200 h nauki języka norweskiego,

·         50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem:

1.      Wejdź w LINK www.openeu.pl/r5

2.      Zostaw dane kontaktowe,

3.      Obejrzyj firm informacyjny,

4.      Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania,

5.      Wyślij umowę,

6.      Przejdź rozmowę na żywo,

7.      Rozpocznij naukę i przygotowania,

Po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy: www.openeu.pl/r5 otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która skupia się na pomaganiu tylko i wyłącznie Pielęgniarkom oraz ma swój autorski proces przygotowawczy z Norweskiego medycznego, oraz wszystkiego, co dotyczy wyjazdu i pracy na miejscu. Dlatego macie pewność, że nasza pomoc jest najlepsza. Jesteśmy małą firmą, dlatego jesteśmy w stanie podejść do każdego personalnie jak do człowieka, któremu chcemy pomóc zmienić życie na lepsze. Pomagamy Wam, na co dzień, tak przed jak i po wyjeździe możecie na nas liczyć! Jako jedyni w Polsce dajemy Wam wiedzę i realnie przygotowujemy Was do rozpoczęcia pracy na stanowisku pielęgniarki w Norwegii. Chcesz wyjechać? Z nami dostajesz konkret. Zadzwoń i sprawdźmy, jakie masz możliwości w Twojej sytuacji.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917

W: http://openeu.pl/

Adres centrali: Praca zdalna do odwołania.

Telefon: +48669111406
Email: [email protected]
YT: https://www.youtube.com/watch?v=22CKqDkZYZ0&t (Wywiady z Pielęgniarkami w Norwegii)

"Pomagamy pielęgniarkom zmienić życie na lepsze"