CIEŚLA SZALUNKOWY / ZBROJARZ / BETONIARZ - NORWEGIA 2019

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 210-240 NOK/h
  • Firma: A-personell
  • Kontakt: A-personell
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

W związku z nowymi projektami budowlanymi,

rozpoczynającymi się już w styczniu 2019 zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

Ilość wakatów: 15

Miejsce pracy: Norwegia

Nr ref.: CZB/AP9

Obowiązki:

- prace związane z szalowaniem, zbrojeniem, betonowaniem - różne projekty (budynki, drogi, mury oporowe, tamy, prefabrykacja)

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenie w/w zawodzie

- komunikatywny język angielski lub norweski

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność pracy samodzielnej

- mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:

- praca na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie: od 215 Nok/h zależne od doświadczenia

- długie dni pracy

- możliwa długa współpraca

- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH

Zapraszamy do przesłania  CV w języku angielskim lub norweskim  na adres:

[email protected]

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Umieszczenie w CV klauzuli jest konieczne do udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.