DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GoodHands
  • Kontakt: Kasia
  • Telefon: +48789012323
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Modle
  • Państwo: Norwegia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22985.

Firma GoodHands obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

HYDRAULIK INSTALACJI TRYSKACZOWYCH

Miejsce pracy: Norwegia, Molde lub Stavanger

WYMAGANIA:

  • Ekstra jeśli mówisz po angielsku
  • Wymagane doświadczenie pracy w charakterze hydraulika instalacji tryskaczowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji tryskaczowych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na norweskiej umowie
  • stawkę od 250 NOK/h
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (organizowane przez pracodawcę)
  • godziny tygodniowo – 50+
  • możliwość rotacji – do uzgodnienia
  • wiarygodny i dobry pracodawca
  • wsparcie polskiego koordynatora!

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje na adres [email protected], zadzwoń +48789012323 lub poleć naszą ofertę koledze