DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Eterni
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 457 23 812
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy
Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk
VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction &
industry, production, installation, schools and kindergartens.
Naszymi klientami są średnie i duże firmy elektryczne, które cenią sobie jakość naszych
usług i solidność naszych pracowników. Uczestniczymy w projektach wszelkiego typu od
bloków mieszkalnych, przez szkoły i szpitale do obiektów przemysłowych dajemy zatem
możliwość rozwoju zawodowego i zetknięcia się z nowoczesnymi instalacjami. W
związku z tym poszukujemy kandydatów wszechstronnych i zainteresowanych swoim
zawodem, chcących poszerzać swoją wiedzę, jak i realizować w praktyce już nabyte
umiejętności.
Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w
zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i
pomocnych osób, staramy się być blisko naszych pracowników i stwarzać jak najlepsze
warunki wykonywania pracy.
Zadania:
Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
Montaż tras kablowych
Układanie przewodów
Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
Podłączanie rozdzielnic
Automatyka, KNX
Biały montaż
Kwalifikacje:
Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
Autoryzacja DSB dla Panow zainteresowanych praca w Norwegii
Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
Umiejętność czytania rysunku
Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim
Cechy charakteru:
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Umiejętność współpracy
Zaangażowanie w pracę
Elastyczność
Odpowiednie podejście do zagadnień BHP
Oferujemy:
Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia
Rozwój umiejętności zawodowych
Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach

Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow
Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
Elastyczny czas pracy
Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego
Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii oraz Danii. Czekamy na
kontakt od Ciebie: [email protected]
By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an
applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make
available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni
Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.