DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobforce
  • Kontakt: Ewa Lenarczyk
  • Telefon: +48510281546
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy

MONTERA PRZEMYSŁOWEGO (MECHANIKA)

do pracy w lokalizacji Sunndalsora.

Lokalizacja: Sunndalsøra
Czas trwania projektu: ok. 6 miesięcy.

Zakres obowiązków:

  1. - prace na warsztacie
  2. - montaż gotowych elementów
  3. - składanie modułów szaf sterowniczych

Wymagania stanowiska:

  1. staż pracy w pokrewnym zawodzie,
  2. umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej (mile widziana),
  3. umiejętność posługiwania się kluczem dynamometrycznym “klucz momentowy”,
  4. znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym,
  5. pozytywne telefoniczne referencje z poprzednich miejsc pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem,
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
  • darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju,
  • stawkę godzinową – 275 kr/h,
  • możliwość pracy 48h tygodniowo,
  • praca rozpoczyna się 29 maja,
  • pokrycie kosztów przelotu (pierwszy i ostatni),
  • zjazdy do Polski ustalane indywidualnie,
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

+48510281546
lub mailowego [email protected]